Kameraman na svatbu na Olomoucku 26.7.2014, najde se?

Profilova fotka
Najde se šikovný kameraman na tento termín? Pokud možno odkaz a cenovou nabídku, děkuji:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme ještě volný. Navštivte prosím náš web, kde naleznete veškeré informace, ukázky, nebo také reference našich zákazníků. Rádi Vám natočíme Váš velký den. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbrijel Dobrý den, jsme z Moravy, na Olomoucko to nemáme daleko, pokud by se Vám líbila naše tvorba, těšíme se na případné setkání. Ukázky prací, ceny a většinu informací naleznete na našich webových stránkách. Jakékoli dotazy rád zodpovím. Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme také volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ve vaši interní poště posílám více info. Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vše najdete na mých stránkách včetně referencí, termín mám volný. Krásný večer... Roman C - RCVIDEO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, muzete se podivat i na nase stranky.... Vas termin mame jeste volny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbrijel Dobrý den, Olomoucko mám kousek, pokud se Vám líbí moje práce, jsem tu pro Vás. Kontaktujte mě prosím, pošlu Vám podrobné informace a cenovou nabídku. Hezký den, Petr Pobořil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Samozřejmě předáme reference abyste mohla kontaktovat nevěsty a zeptat se na nás přímo. V případě objednání našeho balíčku PLATINUM - neplatíte cestu! Což by pro Vás mohlo být zajímavé. Děkuji Zdeněk Krejcar a Jakub Jeník - AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
@gejbrijel Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme ještě volný. Podívejte se na moje stránky.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, ukazky svatebniho videa naleznete na webovych strankach (viz odkaz dole pod prispevkem). Celodenni nataceni (obrad dokonce na 3 kamery) vcetne dopravy vychazi na 14.900. V pripade kratsich variant jde cena samozrejme nize. Popis balicku naleznete taktez na webu. Pripadne nevahejte kdykoliv volat. S pozdravem, Josef.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?