Kameraman na svatbu Benešov 14.4.2018

Prosím můžete mi doporučit nějakého kameramana, co dělá hezké svatební video ?Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Do soukromé zprávy zasílám podrobnosti :) Přeji krásný den, Martin Brus
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád Vaší svatbu natočím. Více informací a cenovou nabídku posílám do SZ. S pozdravem Jan Syrový.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den :-), u mě také volný termín, rád se přidám do zástupu kameramanů :-) S pozdravem René
Odpovědět
Profilova fotka
@ dubja Dobrý den, termín máme volný, rádi dorazíme :-) Více informací máte v soukromé zprávě. Mějte se hezky S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @dubja , do soukromé zprávy jsem vám zaslal svoji nabídku. Pokud se vám můj pohled na svatební film zalíbí, neváhejte mě kontaktovat. Rád vaši svatbu natočím. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku na svatební video jsem Vám poslal do interní zprávy. Přeji hezký den. Vladimír Dvořák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @dubja Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema, 4K rozlišení! Poslední ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=eNbfY... - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). - v letošním roce profesionální FOTOKOUTEK ZDARMA při objednání fotografa i kameramana na celý den! Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento datum mám ještě volný.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám volný. Zaslal jsem Vám soukromou nabídku do zpráv. S pozdravem Ťažký
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Donrý den, pokud hledáte kameramana na svatbu ozvěte se mi, info posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám nabídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Moc rád natočím Váš svatební den. Zasílám Vám do soukromé zprávy více info :) Hezký den, Matějka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?