Kameraman na svatbu 8.8.2014, Chlumec nad Cidlinou

Profilova fotka
Dobrý den, sháním kameramana na natáčení svatby, která se bude konat dne 8.8.2014 v Chlumci nad Cidlinou. Stačí mi natočit pouze obřad (doba natáčení plus mínus 2 hodiny) a idálně kdyby poskytl hrubý nesestříhaný materiál. Nemáte někdo tip? Mockrát děkuji :o) Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vám nabídneme naše služby - podívejte se prosím na náš web kde najdete ukázky naší práce. Co se týče hrubého materiálu, není to úplně standartní ale můžeme se dohodnout i na této variantě. Přeji hezký den a budu se těšit na případnou spolupráci - Jakub Jeník - kameraman AP Fotostudia
Odpovědět
Profilova fotka
@shirlly Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte. Jsem z Pardubic a na zámek Karlova Koruna to mám kousek a hlavně tam jezdím pravidelně natáčet!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?