Kameraman na svatbu 6.9.2014 v Jeseníku (Paprsek)

dobrý den hledám dobrého kameramana na svadbu na horách v Jeseníku. dekuju za informace.
Odpovědět
Profilova fotka
@annachr Dobrý den, dovolím si nabídnout naše služby, pokud by se Vám naše práce líbila, těšíme se na případné setkání. Informace, reference a ceny naleznete na webových stránkách. Rád případné dotazy zodpovím. Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný.Pokud by jste měla zájem, podívejte se na mé stránky nebo mě kontaktujte.Reference na mojí práci naleznete na webovkách. Budu se těšit. Roman Cieslar
Odpovědět
Profilova fotka
@annachr Dobrý den, ukázky mé práce najdete zde na profilu nebo na mých www stránkách. Pokud Vás klipy zaujmou, napište nebo zavolejte, určitě se domluvíme ;-) . Děkuji a přeji hezký den Petr Pobořil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Taktéž bych Vám rád nabídl naše služby. Váš termín máme zatím volný. Navštivte prosím můj profil, nebo náš web, kde naleznete veškeré informace včetně ceníku, nebo také referencí našich zákazníků. Jezdíme všude, kde nás zákazníci chtějí. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
@annachr Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také vám rádi nabídneme naše služby. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přeji pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme ještě volný. Podívejte se na moje stránky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?