Kameraman na svatbu 4. 9. 2021 v Příboře

Dobrý den, v sobotu 4. 9. 2021 mám svatbu a stejně jako fotografa, sháním i kameramana. Se snoubencem bychom byli ráda, kdyby byl kameraman k dispozici co nejdéle, tedy pokud by to bylo možné, tak už od ranních příprav až po večerní zábavu. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, odeslal jsem Vám soukromou zprávu :) Hezký večer
Odpovědět
Profilova fotka
Rádi natočíme Váš svatební den posali jsme Vám nabídku interní poštou. Těšíme se na případnou spolupráci. Manželé Krejčovi
Odpovědět
Profilova fotka
@terezacat Dobrý den, naši nabídku jsem Vám zaslal do pošty. V případě zájmu mě kdykoli kontaktujte. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Ja nepridavam svoji nabidku, ale naseho kamarada ondreje svereyp, ktery nam udelal moc krasne video, mrknete na ig, 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, podrobnosti zasílám do interní zprávy. Fürst Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Krásný den, Teri. 4.9.2021 mám stále volno a svatbu bych Vám ráda natočila. Spolupracuji i s vybranými fotografy, se kterými se znám a nemáme problém spolu spolupracovat. 🙂 Ozvěte se mi nejlépe na email. Přeji krásný zbytek týdne, Anna Kolaříková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, mame čerstvou zkusenost s www.videoplus.cz, pan je bezkonkurenční, na vsem se da domluvit.. zde ukázka https://youtu.be/FZJXlEw5Bmc
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@terezacat Dobrý večer, informace posílám do Vaší pošty, prosím odepište mi tam, děkuji zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte se na má svatební videa, kde najdete i svatební balíčky. https://ulrichballz.cz/svatebni-video/ Pokud se Vám bude má tvorba líbit, tak svatební termín mám volný a svatbu Vám rád natočím. 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?