Kameraman na svatbu 4.10.2014 !!!

Poptáváme kameramana, který by nám natočil svatbu 4.10.2014, tzn. celý svatební den, včetně ranních příprav. Máme již sice zamluveného kameramana, ale tento používá pouze jeden způsob natáčení videa i jeho následnou úpravu, tzn. natáčí na kameru, kdy je celý film, video bez přechodů, které jdou natočit na fotoaparát s teleobjektivem (mám na mysli oddalování a přibližování objektů a osob, kdy jsou v popředí rozmazané a v pozadí zaostřené a naopak). Děkujeme za nabídky. ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, do interní zprávy jsem Vám zaslal nabídku na služby, které poptáváte. Spolu s cenou jsem zaslal ukázky z nedávných víkendů. Jedná se o netradiční práci a s tím i svatební záznam s klipem. Ale to uvidíte sama, když si pustíte jeden z klipů. Hezký den. Ing.Michal Karabec tv ok plus
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím atraktivní svatební videa za příznivé ceny. Tento termín mám volný. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Ukázky v kartě. Děkuji
Odpovědět
Děkuji za nabídku, již máme vybráno. Ať se Vám daří, s pozdravem a přáním příjemného večera Kovacikova.
Odpovědět
@tv_okplus Děkuji za nabídku, již máme vybráno. Ať se Vám daří, s pozdravem a přáním příjemného večera Kovacikova.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?