Kameraman na svatbu 29.5.2021 Bzenec

Profilova fotka
Hledáme kameramana na lesní svatbu v Bzenci v termínu 29.5.2021. Nejlépe i s fotografem (není podmínkou).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme a i natočíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@kristyna_jakubcova Dobrý den, Rádi Vám Vaši svatbu natočíme. Naši nabídku jsem Vám zaslal do pošty. V případě zájmu mě kdykoli kontaktujte. Případně mohu doporučit skvělého fotografa. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, poslal jsem vám svou nabídku do soukromé zprávy. Můžu pro vás domluvit i fotografa, se kterým jsem již několikrát spolupracoval.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den , jsme sehraný manželský pár , váš termínek máme volný 😉 Veškeré informace s ceníkem najdete na našich webových stránkách. Rádi zodpovíme další otázky . Monika a Tom www.bauerstories.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Hezký den, mám volno a rád svatbu natočím, když se budu zamlouvat, hoďte mi zprávu v kontaktech na webu 🙂) přeju pěkný přípravy! Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám volný. Pokud budete mít zájem dejte vědět. Přijel bych i s fotografem 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rádi Vaší svatbu natočíme i nafotíme, podrobnosti a ukázky práce zasílám do interní zprávy :-) LFVIDEO
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@kristyna_jakubcova Dobrý večer, informace k natáčení posílám do Vaší pošty, odepište mi tam prosím, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte se na má svatební videa, kde najdete i svatební balíčky. https://ulrichballz.cz/svatebni-video/ Pokud se Vám bude má tvorba líbit, svatbu Vám rád natočím. 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme zatím volný. Pracuje v týmu- natáčíme i fotíme současně. Rádi za vámi přijedeme 🙂 Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi www.4eyes.cz
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?