Kameraman na svatbu 22.8.2020 v obci Karlštejn

Dobrý den, sháníme kameramana, který by nám natočil a sestříhal ,za rozumný peníze, svatební video. Jednalo by se o natáčení od 11:00 - 18:00hodin. Prosíme o zasílání odkazů na vaše natočená videa. A o cenovou nabídku včetně sestříhaní. Termín: 22.8.2020 Obřad je ve 12:000 Místo obřadu a celé svatby je: Romantický Hotel Mlýn Karlštejn. Přikládáme fotografii místa. Děkujeme za nabídky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @krejzovi_tv rád vaši svatbu natočím, termín je volný. Kompletní filmy včetně ceníku a dalších důležitých informací najdete u mě na webu. Pokud se vám moje tvorba zalíbí, neváhejte mě kontaktovat. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi natočíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
@miroslav_prousek Dobrý den, děkujeme za nabídku. Podíváme se na to během týdne a dáme vám vědět. Děkujeme moc! :-) :-) Zelníčková / Krejza
Odpovědět
@monika_tomas Dobrý den, děkujeme za nabídku. Podíváme se na to během týdne a dáme vám vědět. Děkujeme moc! :-) :-) Zelníčková / Krejza
Odpovědět
Profilova fotka
@krejzovi_tv Dobrý den, posílám informace do Vaší zprávy, místo znám natáčel jsem tam, zdraví Bajer video.
Odpovědět
Profilova fotka
@krejzovi_tv Dobrý den, ukázky a podrobnější info posílám do zprávy :) Přeji hezký den, Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím svatební video za rozumnou cenu a plné emocí. :-) Více info na mém webu. Přeji pěkný den, Aneta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu za rozumnou cenu natočím, zasílám interní zprávu :-) Fürst production
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?