Kameraman na svatbu, 20.7.2019, Uherský Brod

Dobrý den, sháníme kameramana pro náš svatební den. Těšíme se na Vaše nabídky, ideálně včetně cenové kalkulace. Děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám interní zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@baru_jan Dobrý den, naši nabídku včetně ceny a informací jsem Vám poslal do pošty. V případě zájmu mě kdykoli kontaktujte. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
@baru_jan Dobrý večer, také jsem zaslal nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, Termín máme volný. ° Krátký klip do týdne ° Příznivá cena ° Dron - letecké záběry ° Nejsme omezeni časem stráveným na svatbě Celkovou nabíku jsme Vám poslali do interní pošty. S pozdravem Pictures of Moments
Odpovědět
Profilova fotka
@baru_jan Dobrý den, rádi přijedeme. Nabídku máte ve zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
@baru_jan Dobrý den, poslal jsem Vám cenovou nabídku. S pozdravem Michal Voves
Odpovědět
Profilova fotka
@baru_jan Dobrý večer, info Vám posílám do Vaší zprávy, cenově vše za rozumné peníze. zdraví bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @baru_jan termín mám volný a rád vaši svatbu přijedu zachytit. Více informací o mojí nabídce jsem vám poslal v soukromé zprávě. Neváhejte se mi ozvat s jakýmikoliv dotazy. Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme a natáčíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, podrobnosti zasílám do interní zprávy Fürst production
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím svatební video za rozumnou cenu a plné emocí. :-) Více info na mém webu. Přeji pěkný den!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám Vám soukromou zprávu s více info :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?