Kameraman na svatbu 18. července 2020, Zlínský kraj

Dobrý den, hledáme kameramana, který by zdokumentoval náš svatební den. Svatba se bude konat 18. července 2020 v okolí Bystřice pod Hostýnem (Zlínský kraj). Prosím o doporučení, popřípadě kontaktování na email. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, stavíme se do fronty :) ukázky a ceny našich balíčků najdete na našem webu nebo facebooku. Klidné zařizování
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do interní pošty. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@ffmichaelaff dobrý den, info posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme ze zlínska a máme volno. Pokud by se Vám líbila naše tvorba, dejte vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, zasílám interní zprávu :-) Fürst production
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Naši nabídku jsem Vám zaslal do pošty. V případě zájmu mně kdykoli kontaktujte, Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, natáčet jezdíme po celé republice a rádi přijedeme k Vám 18. července zaznamenat Váš významný den. Lukáš Báchor LBvideo
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?