Menu Forum

Kameraman na svatbu 14.6.2014, Šenov - Havířov

19. bře 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzazidkova
28
Registrovala se 8. září 2012 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 14 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
zuzazidkova
28
Registrovala se 8. září 2012 na beremese.cz. Přidala 37 příspěvků. Má 14 přátel.
 Najde se tu nebo nevíte někdo ještě o někom, kdo má volný tento termín? Moc děkujíííí emoticon
18. bře 2014 v 10:49  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 9 měsíci)

@zuzazidkova
Dobrý den, zkuste kontaktovat Tomáše Valka ze Svatebního videostudia HDV. Je z Petrovic u Karviné, super kvalita, příznivé ceny.Přeji hezké svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
18. bře 2014 ve 13:02  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. V případě objednání balíčku Top, nebo Extreme z mé nabídky bych si neúčtoval cestovné.
Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora
18. bře 2014 v 11:58  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
18. bře 2014 ve 13:17 • velsatis
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1
 @zuzazidkova

Dobrý den Zuzko,

pokud se Vám líbí moje práce, zavolejte nebo napište. Ukázky můžete vidět zde na profilu nebo ne www stránkách.

Hezký den, Petr Pobořil
19. bře 2014 ve 12:36  •  www.videoprotebe.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rcvideo
Roman Cieślar - RCVIDEO
Roman Cieślar PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
fotoportrét
fotoportrét
rcvideo
Roman Cieślar - RCVIDEO
Roman Cieślar PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
 Dobrý den, Váš termín je ještě volný.Pokud by jste měla zájem podívejte se na mé www stránky, kde najdete vše podstatné včetně referencí.Pokud y jste měla jakýkoliv dotaz kontaktujte mě telefonicky nebo přes mé webovky.
Pěkný den.
Roman Cieślar - RCVIDEO
19. bře 2014 ve 13:02  •  www.rcvideo.cz  •  To se mi líbí