Kameraman na svatbu 1.6.2018

Dobrý den, hledám kameramana za rozumnou cenu na svatbu u Brna. Pokud máte v pátek 1.6.2018 volný termín, pošlete mi prosím Vaši cenovou nabídku do zpráv. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @diabrete , do zprávy jsem vám sepsal svoji nabídku. Pokud vás můj pohled na svatební film zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Rád vaši svatbu natočím. Pěkný večer, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, radi přijedeme. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @diabrete rád Vám nabídnu své služby. Do soukromé zprávy zasílám podrobnosti :) Přeji krásný den, Martin Brus
Odpovědět
Profilova fotka
@diabrete Hezký den, rád Vaší svatbu natočím. Více informací a cenovou nabídku posílám do SZ. S pozdravem Jan Syrový.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @diabrete Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema, 4K rozlišení! Poslední ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=eNbfY... - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna, světel, obrazovky a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany). - v letošním roce profesionální FOTOKOUTEK ZDARMA při objednání fotografa i kameramana na celý den! Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz - Foto a Video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento datum mám stále volný. Přeju krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám volný. Zaslal jsem Vám soukromou nabídku do zpráv. S pozdravem Ťažký
Odpovědět
Dobrý den, moc děkuji všem za nabídky. Vybraného kameramana jsme již kontaktovali. Omlouvám se, že jsem neodepsala osobně všem, přišlo mi obrovské množství nabídek.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám Vám veškeré informace ohledně natáčení svatby do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?