Kameraman na červenec 2016

dobrý den, Vím,že je to možná předčasné,ale nemáte,prosím,tipy na kameramana na svatbu? Budeme ji mít sice až příští rok v červenci,nicméně budu ráda již nyní za vaše tipy,rady a podněty. Moc děkuji předem. Lenka :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Hezký den, zasílám Vám do zprávy nabídku :-) Nicméně předčasné to vůbec není, již v tuto chvíli máme až na jednu sobotu obsazen celý červen 2016, obsazen víkend je již i v červenci a stále chodí další a další poptávky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka2286 Dobrý den, poslal jsem Vám info do zprávy, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka2286 Dobrý večer. Koukněte na můj profil zde a nebo na můj web, kde najdete spoustu ukázek a referencí. Poslal jsem Vám do zprávy cenovou nabídku. Jak bylo psáno, předčasné to rozhodně není, obzvlášť pokud plánujete svatbu v létě. Kameramanů není tolik jako např. fotografů, takže kalendář se už pomalu zaplňuje. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka2286 Dobrý večer, také Vás rád uvítám na našem webu, kde naleznete veškeré informace, ceník, ukázky prací a nebo také reference našich zákazníků. Hezký večer Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme Chilly Production... Natáčíme velké reklamy, hudbení klipy pro nejúspěšnější interprety v CZ i SK ( Dara Rolins, Rytmus, Ektor, Igor Kmeto) a nyní jsem rozšířili své portfolio i na svatební filmy a videa z velkých akcí . Můžete navštívit stránky naší produkce , kde se můžete podívat do sekce svatební video a v případě zájmu nás kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento termín Vám mohu svatební video natočit. Mám profesionální techniku, díky které následně sestříhám neobyčejné video z Vašeho dne. Podívejte se na mou tvorbu. Přeji krásné letní dny.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, některé termíny na příští rok máme ještě volné, podívejte na ukázky :) ceník online na stránkách 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, vůbec to není předčasné, některé termíny se zaplní až rok dopředu - některý zůstane volný do poslední chvíle ... Nabídku naleznete na mých stránkách, pokud byste potřebovali i fotografa, není také problém :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka2286 Zdravím, mrkněte na můj profil, kdyžtak mne kontaktujte.. Hodně štěstí, Kamil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se i na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
k nám také mrkněte
Odpovědět
Profilova fotka
I na mně.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na portfoliu zatím pracuju, mrkněte na profil a když se vám klip bude líbit, stačí se domluvit :) mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Tento termín mám volný, pokud máte zájem, podívejte se ke mně na profil.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Karviné rád Vám nabídnu mé služby kameramana na svatbě. Navštivte prosím můj web kde naleznete základní info, ukázky i ceny. :-) Hezký den Tomáš Válek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, rádi vás uvítáme na našich web stránkách kde se dozvíte vše potřebné. V případě jakéhokoliv dotazu velice rádi odpovíme. Přeji krásný zbytek dne Zdeněk Brel
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Wau...tak to je kontaktů :D. Také sháníme kameramana na svatbu v červenci. Nemusí to být na celý den, stačí nám když to řeknu hloupě jen to nejdůležitější... Jinak pro autorku, sehnala jste už někoho?
Odpovědět
Dobrý den,určitě oslovte někoho z vyše uvedených. Myslím,že bude z čeho vybírat😊 my to nakonec vyřešili tak,že dostaneme svatebním darem fotografa i video 😊
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@lenka2286 No ono to bohužel není jen tak, a po jedné né dobré zkušenosti, už se nerada spoléhám na recenze z beremese nebo jiných portálů. Nejlepší je, když by mi někdo osobně řekl jakou má zkušenost. Zatím je čas, ale nervy z toho mám :/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, není třeba mít nervy @adush09 . Dnes je velmi snadné rozeznat opravdovou kvalitu svatebního filmu od svatebního klipu, který byl natočen na zastaralou techniku, člověkem, co neví, co dělá, či video od "strýčka" nebo "bratra", kteří si stoupnou do rohu a točí a točí a točí :) Vím, zabere to hodně času a mnoho vybírání, ale trápí-li kohokoliv problémy s výběrem toho správného kameramana, napsal jsem o tomto problému několik článků, které se věnují právě svatebnímu filmu a mohou dobře poradit. A nemusíte se bát zaujatosti. Svoji práci nikomu nevnucuji a zmiňuji především holá fakta. Více na mém webu. Přeji hodně štěstí všem s výběrem toho správného kameramana a moc krásné video pro @lenka2286 Miroslav Prousek
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka2286 @trbola Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Mimochodem, můžeme natáčet i ve více lidech a použít techniku, kterou jeden člověk nedokáže obsloužit (například záběry z více úhlů, kamerový jeřáb, apod.). Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
@radek_zachytto_cz Dobrý večer, Moc děkuji za nabídku. A na kolik cca vyjde ten fotokoutek s okamžitým tiskem fotigrafií? Děkuji za informaci i za Vaši odpověď. S pozdravem Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@lenka2286 Dobrý den, v případě, že budete mít zájem o balíček Exclusive nebo All Inclusive s fotografem, je fotokoutek zdarma. Dostanete od nás tisk 25 fotografií 10x15. Další tisk je již pochopitelně zpoplatněn. Cena je potom 15 korun za fotografii (s vyšším množstvím se dá domluvit i nižší cena). K dispozici jsou po domluvě i větší formáty. V případě nižších balíčků není zpravidla pro fotokoutek dostatek prostoru (čtěte času). Musím se fotografování věnovat na "jiných frontách". :) V případě zájmu pouze o video, platí pro fotokoutek vše výše zmíněné v případě využití 2 kameramanů. Pokud byste měla zájem pouze o fotokoutek je cena individuální a mohu Vám udělat nabídku až po telefonickém kontaktu, kdy potřebuji zjistit podrobnosti, o kterých se nerozepisujete. S přátelským pozdravem Za Tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se vám líbí naše práce viz. profil neváhejte nás kontaktovat. Fotíme i natáčíme.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?