Menu Forum

Kameraman na červenec 2014 z okolí Svitav, Poličky

27. dub 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
sofinka005
8
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 2 přátele. Region Svitavy.
fotoportrét
fotoportrét
sofinka005
8
Registrovala se 2. října 2011 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 2 přátele. Region Svitavy.
 Dobrý den, sháním kameramana na svatbu, který by nám natočil pouze obřad, najdu? Děkuji!! Východní Čechy
22. zář 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
30. zář 2013 v 15:08 • radekvm
fotoportrét
fotoportrét
jirisedlacek
Jiří Sedláček fotograf
Jiří Sedláček PRO

Foto a video - Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jirisedlacek
Jiří Sedláček fotograf
Jiří Sedláček PRO

Foto a video - Region Chomutov
 Dobrý den, více ve zpravách. Jezdím do Svitav za příbuznými, není problém se domluvit.
6. říj 2013 v 10:36  •  www.jirisedlacek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
20. lis 2013 ve 23:43 • foto4y
fotoportrét
fotoportrét
videobrel
Foto Video Brelovi
Zdeněk Brel PRO

Foto a video - Region Třebíč
2

“Přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v roce 2015. Irena a Zdeněk Brelovi”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
videobrel
Foto Video Brelovi
Zdeněk Brel PRO

Foto a video - Region Třebíč
2

“Přejeme krásné prožití vánočních svátků a mnoho štěstí v roce 2015. Irena a Zdeněk Brelovi”
(Před 1 rokem)

Krásný den.
Velice rádi Vám poskytneme naše služby.
Naší snahou je, aby Vaše svatební fotografie a video vyjadřovaly pohodu, radost, štěstí a harmonii Vašeho jedninečného vztahu.
Přejeme krásný den Irena a Zdeněk Brelovi
22. lis 2013 v 10:48  •  www.svatebnifototrebic.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@sofinka005 Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR, také mohu zajistit profesionálního fotografa, můžeme přijet jedním autem, vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
27. lis 2013 v 10:42  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ppvideostudio
P+Pvideostudio
Petr Měrka PRO

Foto a video - Region Zlín
8

“Barbora a Jakub - svatební videoklip https://www.youtube.com/watch?v=TBykPTVM2m0”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
ppvideostudio
P+Pvideostudio
Petr Měrka PRO

Foto a video - Region Zlín
8

“Barbora a Jakub - svatební videoklip https://www.youtube.com/watch?v=TBykPTVM2m0”
(Před 2 měsíci)

@sofinka005 Dobrý den,
Pokud jste ještě nenašla svého kameramana, prosím navštivte také náš web, kde naleznete veškeré informace,ukázky prací včetně ceníku, nebo také reference našich zákazníků. Pokud se Vám naše práce bude líbit, kdykoli mně kontaktujte pro další jednání.

Petr Měrka
25. dub 2014 v 00:11  •  www.ppvideostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby - podívejte se na naše portfolio a věřím že Vás naše práce zaujme. Budeme se těšit na spolupráci. Jakub Jeník a Zdeněk Krejcar
27. dub 2014 ve 14:14  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí