Menu Forum

Kameraman na 7.9.2013 pro svatbu v okr. Vyškov?

30. čer 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
leenula
Registrovala se 18. června 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Vyškov.
  • Svatba byla 7. září 2013
    Region Vyškov
fotoportrét
fotoportrét
leenula
Registrovala se 18. června 2013 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Vyškov.
  • Svatba byla 7. září 2013
    Region Vyškov
 Kameraman na 7.9.2013 pro svatbu v okr. Vyškov?
27. čer 2013 ve 21:30  •  Svatba byla v září 2013  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
natáčíme profesionální technikou ve FULL HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR a ceny máme přijatelné, mohu také zajistit za dobré peníze i fotografa a na větší vzdálenosti jezdíme jedním autem. Prosím koukněte na naše ukázky a informace na našem webu. Do Brna jezdím často natáčet a to už je kousek k Vám z Brna, že?
Pokud budete mít zájem, prosím kontaktujte Nás co nejdříve, data se rychle plní !
s pozdravem Miroslav Bajer,
30. čer 2013 v 10:14  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tarra27 (29 r.)
Registrovala se 28. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 345 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
tarra27 (29 r.)
Registrovala se 28. ledna 2011 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 345 příspěvků. Má 12 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 nevím, ale myslím, že pán jezdí i do Vyškova....DM video, je báječný..,.
30. čer 2013 v 11:01  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
11. črc 2013 v 16:14 • horava