Kameraman na 26.6.2014 - Hradec Králové, Pardubice

Dobrý den, poraďte mi, prosím, dobrého kameramana na svatbu 26.6.2014 (čtvrtek). Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, působíme po celé ČR, termín 26.6 máme volný, pokud by se Vám líbila naše tvorba, těšíme se na případné setkání. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte. Jsem přímo z PARDUBIC.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky .... jezdíme po celé ČR :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám líbí naše práce neváhejte nás kontaktovat o podrobnější informace.. Váš termín je ještě volný.. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla spokojená s panem Samkem něco má na stránkách milansamko. Byl hrozně sympatický a vyšel nám vstříc :)
Odpovědět
Vřele doporučuji HD studio. Točili i pohádku a nejsou drazí.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, u nás také zatím volno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, chcete-li originální a jedinečné svatební video, budu rád, když mě budete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Pro rok 2014 jsem připravil nějaké novinky za příznivé ceny. Jsem z Valašského Meziříčí, ale natáčím po celé ČR i SR. Kontakty a ukázky najdete na mých www stránkách (na "beremku" jsem se ještě nezabydlel ;-) )
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?