Kameraman na 22.8.2015 Velké Meziříčí (okr.Žďár nad Sázavou)

sháníme kameramana,který by nám natočil svatbu tak, aby zachytil vše důležité a krásné! Díky, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickaondrik Dobrý den. 22.8. mám zatím volný termín a mohu vám svatbu natočit. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Posílám zprávu do IP. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, dovolila jsem si Vám zaslat do soukromé zprávy naší nabídku :-) Hezký den, Svačinová Sylvie
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám vám nabídku do zprávy, pokud projevíte zájem neváhejte mě kontaktovat ukázka videa v mém profilu. Hezký den Vlasta Jáchim
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickaondrik Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do Vaší pošty.
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickaondrik Dobrý den, svatební den dokumentujeme a téměř do něj nezasahujeme. Více informací spolu s tvorbou naleznete v odkaze pod tímto textem. Třeba by Vás naše práce oslovily. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenickaondrik Vážená nevěsto, doporučuji kolegu Martina Lyska z Yourlifevideo! S ním nešlápnete vedle :) tak neváhejte! Hezkou svatbu přeji. S pozdravem Jiří Halák
Odpovědět
Profilova fotka
yourlifevideo , sonido To jste takhle vážně domluvení ? Promiňte, ale nejde si toho nevšimnout skoro v každé diskuzi.
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzan22 Vážená slečno, co nechápete na tom, že kolega doporučí jiného kolegu o kterém ví, že svou práci dělá kvalitně? Ne každý sem chodí denně jako očividně Vy. Pokud je Vám to tedy trnem v oku tak to prosím nečtěte...s přátelským pozdravem a se vší úctou kouzelník, bavič, kaskadér, prodavač cukrové vaty a DJ Jiří Halák "Sonido" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme zatím bez rezervace. Tvoříme moderní dynamická svatební videa. Specializujeme se na krátké aktraktivní klipy včetně delších sestřihů. Více než řeči napoví naše ukázka doposavaní práce na webových stránkách nebo zde pod kartou. Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?