Menu Forum

Kameraman na 22.8.2015 Velké Meziříčí (okr.Žďár nad Sázavou)

1. čer 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenickaondrik
1
Registrovala se 8. února 2015 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Region Žďár nad Sázavou.
  • Svatba byla 22. srpna 2015
    Region Žďár nad Sázavou
fotoportrét
fotoportrét
lenickaondrik
1
Registrovala se 8. února 2015 na beremese.cz. Přidala 38 příspěvků. Region Žďár nad Sázavou.
  • Svatba byla 22. srpna 2015
    Region Žďár nad Sázavou
 sháníme kameramana,který by nám natočil svatbu tak, aby zachytil vše důležité a krásné!
Díky,
Lenka
28. kvě 2015 v 08:02  •  Svatba byla v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 @lenickaondrik Dobrý den. 22.8. mám zatím volný termín a mohu vám svatbu natočit. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mě. Posílám zprávu do IP. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
28. kvě 2015 v 08:54  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zachovamezazitky
Zachováme Zážitky .cz - FOTO & VIDEO
Sylvie Svačinová PRO

Foto a video - Region Tábor
10

“Policejní :-)))) svatební klip na Jesenicku :-) https://www.youtube.com/watch?v=02ylk4gp53A&feature=youtu.be”
(Před 3 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zachovamezazitky
Zachováme Zážitky .cz - FOTO & VIDEO
Sylvie Svačinová PRO

Foto a video - Region Tábor
10

“Policejní :-)))) svatební klip na Jesenicku :-) https://www.youtube.com/watch?v=02ylk4gp53A&feature=youtu.be”
(Před 3 měsíci)

Krásný den,

dovolila jsem si Vám zaslat do soukromé zprávy naší nabídku emoticon

Hezký den,

Svačinová Sylvie
28. kvě 2015 v 09:07  •  www.zachovamezazitky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
fotoportrét
fotoportrét
vlastajachimphotography
Vlasta Jáchim Studio
Vlastimil JÁCHIM PRO

Foto a video - Region Znojmo
 Dobrý den,
posílám vám nabídku do zprávy, pokud projevíte zájem neváhejte mě kontaktovat ukázka videa v mém profilu.
Hezký den Vlasta Jáchim
28. kvě 2015 v 09:45  •  vlastajachim.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

@lenickaondrik Dobrý den,
poslal jsem Vám nabídku do Vaší pošty.
28. kvě 2015 v 11:32  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@lenickaondrik Dobrý den, svatební den dokumentujeme a téměř do něj nezasahujeme. Více informací spolu s tvorbou naleznete v odkaze pod tímto textem. Třeba by Vás naše práce oslovily. S pozdravem Martin Lysek emoticon
28. kvě 2015 v 11:55  •  www.yourlifevideo.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

Hudba a zábava - Region Ostrava
35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

35

“► Dne 20.2.2016 budu exkluzivně prezentovat své služby na 2. Svatebním veletrhu v prostorách Zámečku Petrovice. Více na: www.zamecek-petrovice.cz¨ Událost Facebook: www.facebook.com/events/176218749402443/ DJ na svatbu: www.jirihalak.cz”
(Před 10 měsíci)

@lenickaondrik Vážená nevěsto, doporučuji kolegu Martina Lyska z Yourlifevideo! S ním nešlápnete vedle emoticon tak neváhejte! Hezkou svatbu přeji. S pozdravem Jiří Halák
28. kvě 2015 ve 22:56  •  www.jirihalak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzan22
1
Registrovala se 18. února 2015 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Region Břeclav.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
zuzan22
1
Registrovala se 18. února 2015 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Region Břeclav.
  • Neví, kdy bude svatba
 yourlifevideo , sonido To jste takhle vážně domluvení ? Promiňte, ale nejde si toho nevšimnout skoro v každé diskuzi.
29. kvě 2015 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

35

(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
sonido (32 r.)
Jiří Halák / DJ Sonido
Jiří Halák PRO

35

(Před 10 měsíci)

@zuzan22 Vážená slečno, co nechápete na tom, že kolega doporučí jiného kolegu o kterém ví, že svou práci dělá kvalitně? Ne každý sem chodí denně jako očividně Vy. Pokud je Vám to tedy trnem v oku tak to prosím nečtěte...s přátelským pozdravem a se vší úctou kouzelník, bavič, kaskadér, prodavač cukrové vaty a DJ Jiří Halák "Sonido" emoticon
30. kvě 2015 ve 21:12  •  www.jirihalak.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8
fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8
 Dobrý den,

tento termín máme zatím bez rezervace. Tvoříme moderní dynamická svatební videa. Specializujeme se na krátké aktraktivní klipy včetně delších sestřihů. Více než řeči napoví naše ukázka doposavaní práce na webových stránkách nebo zde pod kartou. Pro více informací nás prosím kontaktujte.
1. čer 2015 v 16:43  •  www.jan-trnka.com  • Odpověz  •  To se mi líbí