Kameraman na 14.11.2015 jižní morava

Znáte, nebo je tady nějaký kameraman, který točí celý den (od příprav až po svatební veselí), za aspoň trochu rozumnou cenu? Svatba bude 14.11.2015 v Dolních Bojanovicích. Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, záleží, jestli byste chtěli jen videoklip, ten Vám milerád natočím :) https://www.youtube.com/watch?v=F0s-M... jsem z Brna, takže to mám kousek :) a zatím pracuju na portfoliu, takže je cena 4000,- za celý den + doprava :) budu se těšit, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@petrnoxnovak Dobrý den, nemáte náhodou volny termin 24.10.2015? Svatbu mame cca 30 km od Brna.
Odpovědět
Profilova fotka
@kristina3200 Dobrý den, Váš termín máme volný, proto Vám rádi natočíme Váš velký den. Navštivte prosím náš web, kde naleznete veškeré informace, ukázky prací, ceník, nebo třeba také reference našich zákazníků. V případě Vašeho zájmu mě kdykoli kontaktujte. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
@petrnoxnovak Z vás musí mít profesionálové co to myslí s natáčením vážně opravdu radost. Nebylo by lepší to zkusit třeba na Slevomatu ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzan22 Já to ale taky myslím vážně :) fotím přes 4 roky, natáčení chci jen zkusit a přijde mi fér zmínit, že s natáčením začínám (ale spoustě lidí se to líbilo) a chtěl bych se posouvat dál... a bez portfolia nebudu dávat cenu vysoko, to třeba časem. Samozřejmě pokud někdo hledá dražšího profesionála, co se tomu věnuje přes 10 let, tak ho tady taky najde :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jestli myslíte, že bych si za takový klip měl říct to samé v dolarech, tak díky za kompliment! :)
Odpovědět
Děkuji, kameramana mám již zajištěného.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Karviné rád Vám nabídnu mé služby kameramana na svatbě. Navštivte prosím můj web kde naleznete základní info, ukázky i ceny. :-) Hezký den Tomáš Válek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Na našich webovkách máme mnoho ukázek sestřihů svatebního dne. Když se Vám bude práce líbit, neváhejte zavolat, napsat mail :) Krásný de :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud stále ještě hledáte tak vyzkoušejte navštívit náš web. Nabízíme jak foto tak i natáčení celého svatebního dne. Krefivideo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?