Kameraman na 11.6.2016 :)

Ahoj,hledáme fajn kameramana,nemusí být profi,hlavní je když ho to bude bavit a rád nám náš den natočí :) jedná se o okolí Brna,děkuji moc za tipy :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Brna a nic mě nebaví víc :) mrkněte na stránky, budu se těšit! Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Tak termín mám ještě volný a dělám tento koníček již několik let. Mrkněte na stránky a snad se potkáme. Hezký den. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na náš web, jsme z Brna a váš termín mám zatím volný. Přeji pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Moc všem děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky11 Dobrý večer, jsme z Litoměřic, ale rádi dojedeme po celé ČR. Děláme fotografie i video. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. Zde naleznete také několik "balíčků" včetně cen. Pokud nevyhovují, dejte nám vědět, jaký rozsah si představujete. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám krátkou ukázku: https://vimeo.com/131535512 V případě zájmu s Vámi budeme rádi spolupracovat. Kurt Neubauer & Tomáš Javůrek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?