Kameraman na 06/2016 PHA, zn.celý záznam

Profilova fotka
Zdravím, sháníme kameramana na červnovou svatbu v příštím roce v Praze. Zjišťuji, že je docela těžké najít někoho, kdo by nám poskytl celý natočený videozáznam. Našel by se mezi vámi někdo, kdo by nám natočil svatbu v rozmezí max 8.000,- až 10.000,- a byl ochoten nám posléze předat všechny natočené záběry ze svatby? Rádi bychom si uchovali všechny okamžiky z našeho svatebního dne. Díky předem za reakce, Martina
Odpovědět
Profilova fotka
@armassy Já mohu doporučit Josefa Maška, koukni na jeho stránky..Máme originální záběry, 50-ti minutové video a 14-ti min videoklip :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte na náš web, info posílám do vaší pošty. zdraví Bajer video ps: pište mi do emailu. díky
Odpovědět
Profilova fotka
@armassy Dobrý den, koukněte se na má videa, pokud se Vám budou líbit, určitě se domluvíme. Krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
@armassy Dobrý den, standartně mám zahrnuto ve všech cenových variantách i předání všech originál natočených záběrů v HD rozlišení na USB discu. Např. v ceně 9800,- Kč je 9 hodin natáčení profesionální kamerou včetně kvalitního bezdrátového záznamu zvuku z svatebním obřadu. Doprava po Praze. Střih, výroba klipu na Vámi dodanou hudební skladbu. Více v odkazu:
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Mimochodem, můžeme natáčet i ve více lidech a použít techniku, kterou jeden člověk nedokáže obsloužit (například záběry z více úhlů, kamerový jeřáb, apod.). Celý surový záznam však neposkytujeme. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?