Menu Forum

Kameraman na 06/2016 PHA, zn.celý záznam

29. pro 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
armassy
9
Registrovala se 6. července 2015 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 17. června 2016
    Villa Voyta, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
armassy
9
Registrovala se 6. července 2015 na beremese.cz. Přidala 62 příspěvků. Má 4 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 17. června 2016
    Villa Voyta, Region Praha
 Zdravím,

sháníme kameramana na červnovou svatbu v příštím roce v Praze. Zjišťuji, že je docela těžké najít někoho, kdo by nám poskytl celý natočený videozáznam. Našel by se mezi vámi někdo, kdo by nám natočil svatbu v rozmezí max 8.000,- až 10.000,- a byl ochoten nám posléze předat všechny natočené záběry ze svatby?

Rádi bychom si uchovali všechny okamžiky z našeho svatebního dne.

Díky předem za reakce,
Martina
14. zář 2015 ve 22:29  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
luccieta (28 r.)
2
Registrovala se 3. května 2015 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 24. července 2015
    Čertousy, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
luccieta (28 r.)
2
Registrovala se 3. května 2015 na beremese.cz. Přidala 264 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 24. července 2015
    Čertousy, Region Praha
 @armassy Já mohu doporučit Josefa Maška, koukni na jeho stránky..Máme originální záběry, 50-ti minutové video a 14-ti min videoklip emoticon
14. zář 2015 ve 23:04  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den, koukněte na náš web, info posílám do vaší pošty. zdraví Bajer video
ps: pište mi do emailu. díky
14. zář 2015 ve 23:06  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

Foto a video - Region Praha
2
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

2
 @armassy Dobrý den, koukněte se na má videa, pokud se Vám budou líbit, určitě se domluvíme. Krásný den.
15. zář 2015 v 11:21  •  www.flipproduction.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filmark (43 r.)
Filmark
Radek Cihelka PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15

“Svatební DNY 2015 v krátkém videu: https://vimeo.com/117050383”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filmark (43 r.)
Filmark
Radek Cihelka PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15

“Svatební DNY 2015 v krátkém videu: https://vimeo.com/117050383”
(Před 1 rokem)

@armassy Dobrý den, standartně mám zahrnuto ve všech cenových variantách i předání všech originál natočených záběrů v HD rozlišení na USB discu.
Např. v ceně 9800,- Kč je 9 hodin natáčení profesionální kamerou včetně kvalitního bezdrátového záznamu zvuku z svatebním obřadu.
Doprava po Praze. Střih, výroba klipu na Vámi dodanou hudební skladbu. Více v odkazu:
21. zář 2015 v 11:13  •  www.filmark.cz/svatebni-video-kameraman  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
radek_zachytto_cz
Radek Adámek | Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek Adámek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
1

“Milé nevěsty, připravujeme pro Vás příležitost získat svatební fotografování a video zdarma. Pokud nechcete o tuto možnost přijít, sledujte naši stránku facebook.com/zachytto”
(Před 4 měsíci)

Dobrý večer,

jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě.

Mimochodem, můžeme natáčet i ve více lidech a použít techniku, kterou jeden člověk nedokáže obsloužit (například záběry z více úhlů, kamerový jeřáb, apod.).

Celý surový záznam však neposkytujeme.

Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video
Radek
8. lis 2015 ve 20:49  •  Svatba byla v září 2014  •  www.zachytto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
29. pro 2015 ve 12:33  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí