Menu Forum

Kameraman moravskosleszký kraj na 7.6. 2014

21. dub 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
recarka
7
Registrovala se 9. července 2012 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Frýdek-místek, Region Frýdek-Místek.
fotoportrét
fotoportrét
recarka
7
Registrovala se 9. července 2012 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků a 1 album. Má 3 přátele. Frýdek-místek, Region Frýdek-Místek.
 Dobrý den, hledáme šikovného kameramana na 7.6. 2014 v moravskoslezském kraji. Můžete doporučit? Děkuji emoticon
3. dub 2014 ve 21:12  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@recarka Dobrý den, dovolím si nabídnout naše služby, pokud by Vás naše tvorba zaujala, těšíme se na případné setkání. Martin Lysek emoticon
3. dub 2014 ve 21:45  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rcvideo
Roman Cieślar - RCVIDEO
Roman Cieślar PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
fotoportrét
fotoportrét
rcvideo
Roman Cieślar - RCVIDEO
Roman Cieślar PRO

Foto a video - Region Frýdek-Místek
1
 Dobrý den, tento termín mám volný.Pokud budete chtít, prosím podívejte se na mé stránky nebo mě kontaktujte.
Napsal jsem Vám do IP zprávu.
Pěkný den. Roman Cieślar
4. dub 2014 v 15:30  •  www.rcvideo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1
fotoportrét
fotoportrét
videoprotebe
Video pro Tebe
Petr Pobořil PRO

Foto a video - Region Vsetín
1
 @recarka

Dobrý den, ukázky mé práce najdete zde na profilu nebo na mých www stránkách. Váš termín mám volný.

Hezký den, Petr Pobořil
4. dub 2014 v 16:51  •  www.videoprotebe.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, váš termín máme ještě volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte.

Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
8. dub 2014 ve 20:57  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, pokud ještě shánite kameramana, zkuste kontaktovat Tomáše Valka ze Svatební HDV studia. Je z Petrovic u Karviné, ale jezdí po celém MS kraji. S pozdravem, Ján Senčák
13. dub 2014 ve 23:44  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Služby mohou u nás nabízet jen naši Profesionálové. ”
14. dub 2014 v 16:34 • magdalena1997
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
fotoportrét
fotoportrét
studiovanesa
Studio Vanesa
Aneta Trávníčková PRO

PRO Shop: 64 inzerátů
10
 Akce na poslední 2 volné terminy balíček fotograf a kameraman za cenu 12.000,-Kč účast na svatbě 12h. Volné termíny dne 7.6. a 28.6. při objednání jednoho z těchto volných termínu získáváte slevu na snubní prstýnky v hodnotě 10% svatební dar 20% ve zlatnictví Kleopatra. U nás dostanete slevu na svatební dekorace 10% i na svatební šaty 10%.Jedinečná akce.
21. dub 2014 ve 21:08  •  www.studio-vanesa.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
tedrezka (30 r.)
73
Registrovala se 18. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 565 příspěvků, 12 alb a 17 inzerátů. Má 16 přátel. Ostrava-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Region Ostrava
 Doporučuji Zdeňka Bártu..
21. dub 2014 ve 21:09  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí