Kameraman moravskosleszký kraj na 7.6. 2014

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme šikovného kameramana na 7.6. 2014 v moravskoslezském kraji. Můžete doporučit? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@recarka Dobrý den, dovolím si nabídnout naše služby, pokud by Vás naše tvorba zaujala, těšíme se na případné setkání. Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný.Pokud budete chtít, prosím podívejte se na mé stránky nebo mě kontaktujte. Napsal jsem Vám do IP zprávu. Pěkný den. Roman Cieślar
Odpovědět
Profilova fotka
@recarka Dobrý den, ukázky mé práce najdete zde na profilu nebo na mých www stránkách. Váš termín mám volný. Hezký den, Petr Pobořil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme ještě volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud ještě shánite kameramana, zkuste kontaktovat Tomáše Valka ze Svatební HDV studia. Je z Petrovic u Karviné, ale jezdí po celém MS kraji. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Akce na poslední 2 volné terminy balíček fotograf a kameraman za cenu 12.000,-Kč účast na svatbě 12h. Volné termíny dne 7.6. a 28.6. při objednání jednoho z těchto volných termínu získáváte slevu na snubní prstýnky v hodnotě 10% svatební dar 20% ve zlatnictví Kleopatra. U nás dostanete slevu na svatební dekorace 10% i na svatební šaty 10%.Jedinečná akce.
Odpovědět
Doporučuji Zdeňka Bártu..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?