Kameraman Karviná srpen 2020

Ahojte, Sháním kameramana na 22. 8. 2020 v Karviné. Naše představa by byla na celodenní natáčení (možnost dronu výhoda). Za rozumnou cenu :) Nemáte někdo zkušenost nebo tip?? Díky moc ♥️
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, postavíme se do fronty :) ukázky a svatební balíčky najdete na našem webu. Cestovné je v ceně. Ať vše klapne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Vážení a milí snoubenci, rád se stanu součástí Vaší svatby a zachytím nezapomenutelné okamžiky. Můžete se na mne 100% spolehnout a svůj den D si užít naplno. Jsem fotograf a kameraman na volné noze, působím v ČR i v zahraničí. Kreativní tvorba je pro mne posláním. Ceník a ukázky na webu. Těším se na Vás! Eduard
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a když se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu natočím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den :-) nabízím přirozenou vzpomínku z Vašeho svatebního dne v podobě poutavého svatebního videa. Svatební videoklip i delší záznam samozřejmostí. Kvalita, spolehlivost, přátelský přístup. :-) Více informací, recenze, ukázky zde, nebo na webu. Přeji pohodové přípravy... René :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@leliska Dobrý den, naši nabídku jsem Vám zaslal do pošty. Rádi Vám video vyrobíme. Více informaci naleznete na našem webu. Petr Měrka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?