Kameraman-kameramanka 4.10. 2014 okres Karviná???

:-) Sháníme kameramana - kameramanku na 4.10.2014??? Moderní zpracování, od ranních příprav až po večerní zábavu. Místo okres Karviná. Přijatelná cena :-) Prosím nabídněte!! DĚKUJI A TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den rada Vam nabidnu nase sluzby kameramana ukazky naleznete na nasich www strankach nebo primo u nas ve studiu na ul.Ostravska 767/27 Karvina. Preji pekny den
Odpovědět
Profilova fotka
@jeanetta Dobrý den, naši tvorbu si netroufnu posoudit, zda je moderní. Nechávám to vždy na jiných. Pokud by Vás naše práce zaujaly, budeme se těšit na případné setkání. Bližší informace naleznete v odkaze pod tímto textem. S pozdravem a přáním pěkné neděle Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
@jeanetta Dobrý večer. Termín je zatím volný. Koukněte prosím zde na můj profil a nebo ještě lépe na mé webové stránky, kde najdete spoustu ukázek a referencí od něvěst. V případě dalších dotazů mne prosím kontaktujte. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi se o Vás postaráme a Vaši svatbu natočíme. Podívejte se prosím na náš web, jsem si jist že Vás zaujmeme. Stačí zavolat a o vše ostatní se již postaráme. Budu se těšit na spolupráci. Za AP Fotostudio Jakub Jeník - kameraman
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Děkuji Vám za nabídky, již máme vybráno. Ať se Vám daří, s pozdravem a přáním příjemného večera Kovacikova.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?