Kameraman/ka na 4.7.2022 ( pondělí )

Zdravím! Hledáme svatebního kameramana/kameramanku na svatbu, která se uskuteční v pondělí 4.7.2022 - je to pondělí a jakožto všední den, by mě zajímalo jestli to je nějakým způsobem zohledněno v ceně. Budeme mít menší svatbu - do 40 lidí a chtěla jsem svatební videoklip na cca 3-4 min. Ale když jsem obepisovala různé lidi, pohybovala jsem se kolem 25-35 tisíc což je pro mě naprosto absurdní částka. Zajímalo by mě, jestli je v dnešní době opravdu tak nereálné sehnat kvalitního člověka, který to zvládne aniž bych se vydala z peněz a zároveň aby to nevypadalo jako hospodská prezentace z power pointu. Teď už je to i poměrně narychlo ale když uvážím, že hledám někoho šikovného už x měsíců a téměř nikdo nemá na webu ceník nebo alespoň nějaké cenové rozpětí či balíčky - chápu že zrovna u tohoto je to velice individuální na druhou stranu určitě začíná na nějaké ceně a myslím, že i nevěstám by to ušetřilo spoustu času. Když napíšete 10ti kameramanům a po týdnech než vám všichni odpoví, se vlastně dozvíte, že nemáte nic protože si to opravdu nemůžete dovolit. Moc děkuji za tipy a nabídky či jakékoli doporučení 🙂
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, cena se odvíjí od několika aspektů, ale ve Vaší zprávě nejsou poskytnuty potřebné informace, můžete mne kontaktovat přes zprávu nebo internetové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, koukněte na naše stránky a vyberte si balíček který Vám vyhovuje, podrobnosti zašlu do interní zprávy 🙂 Přeji hezký den Fürst
Odpovědět
Profilova fotka
@iveta_prymkova Dobrý den. Rád vám váš Svatební den natočím, mám ještě volný termín. Více informací na mém profilu. Cena by byla 8 tis. za celý den. Kompletní ceník mám na svém webu. S přáním hezkého dne Roman Bláha
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?