Kameraman/ka na 4.7.2022 ( pondělí )

29. bře 20223

Zdravím!
Hledáme svatebního kameramana/kameramanku na svatbu, která se uskuteční v pondělí 4.7.2022 - je to pondělí a jakožto všední den, by mě zajímalo jestli to je nějakým způsobem zohledněno v ceně. Budeme mít menší svatbu - do 40 lidí a chtěla jsem svatební videoklip na cca 3-4 min. Ale když jsem obepisovala různé lidi, pohybovala jsem se kolem 25-35 tisíc což je pro mě naprosto absurdní částka. Zajímalo by mě, jestli je v dnešní době opravdu tak nereálné sehnat kvalitního člověka, který to zvládne aniž bych se vydala z peněz a zároveň aby to nevypadalo jako hospodská prezentace z power pointu.
Teď už je to i poměrně narychlo ale když uvážím, že hledám někoho šikovného už x měsíců a téměř nikdo nemá na webu ceník nebo alespoň nějaké cenové rozpětí či balíčky - chápu že zrovna u tohoto je to velice individuální na druhou stranu určitě začíná na nějaké ceně a myslím, že i nevěstám by to ušetřilo spoustu času. Když napíšete 10ti kameramanům a po týdnech než vám všichni odpoví, se vlastně dozvíte, že nemáte nic protože si to opravdu nemůžete dovolit.
Moc děkuji za tipy a nabídky či jakékoli doporučení 🙂

 • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

 • Dobrý den,

  cena se odvíjí od několika aspektů, ale ve Vaší zprávě nejsou poskytnuty potřebné informace, můžete mne kontaktovat přes zprávu nebo internetové stránky.

 • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

 • Sponzor fóra
 • Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

 • Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, koukněte na naše stránky a vyberte si balíček který Vám vyhovuje, podrobnosti zašlu do interní zprávy 🙂

  Přeji hezký den

  Fürst

 • @iveta_prymkova  Dobrý den.
  Rád vám váš Svatební den natočím, mám ještě volný termín. Více informací na mém profilu. Cena by byla 8 tis. za celý den. Kompletní ceník mám na svém webu.
  S přáním hezkého dne Roman Bláha

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Jmenuji se David a žiji v Praze, pokud budete chtít natočit svatební video, či video jiného tématu, neváhejte se na mě obrátit. Dojíždím po celé ČR.

  Banda sympaťáků, kteří do každé zakázky dávají vše a dojedou za Vámi kamkoliv. Foto, video i svatební DJ - vše v nejvyšší kvalitě a s maximální péči.
  Staňte se hvězdou svého svatebního filmu... | SVATEBNÍ VIDEO
  Články od našich partnerů
  Instax na svatbě jako nevšední zážitek
  Svatební fotograf pro celou Českou republiku
  Snubní prsteny - nejnovější trendy pro letošní rok
  Archiv článků od partnerů