Kameraman/ka 18.6.2016, okres Vyškov/Brno?

Profilova fotka
Zdravím Vás, hledáme kameramana/ku na svatbu 18.6.2016, svatba bude v okolí Vyškova. Hledáme někoho, kdo nám udělá krásné svatební video za docela slušnou cenu. Prosím o doporučení. Ideální, kdyby byl/a z okresu Vyškov/Brno/Prostějov. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám k natáčení informace do vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu naše služby v příštím roce. Navštivte prosím náš web, kde naleznete veškeré informace, ceník, ukázky prací, nebo také třeba reference našich zákazníků. V případě zájmu mě kdykoli kontaktujte. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vás uvítám i na svých web stránkách Krásný den René
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, svatby fotím dlouho a tento rok jsem začal se svatebními klipy, pokud by se vám moje tvorba líbila, napište mi a domluvíme podrobnosti :) ukázku najdete na profilu a na stránkách v sekci Portfolio-Videa. budu se těšit, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@maky91 Zdravím, já sám z Brna :-) a mrkněte na můj profil, kdyžtak mne kontaktujte.. Hodně štěstí :-) , Kamil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Brna, ale působíme i v Prostějově. Určitě není problém dojet kamkoliv. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Prostějova a svatby natáčíme i fotíme. Pokud se vám naše práce líbí kontaktujte nás. Více na naší adrese. Krefivideo
Odpovědět
Profilova fotka
@maky91 Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Mimochodem, můžeme natáčet i ve více lidech a použít techniku, kterou jeden člověk nedokáže obsloužit (například záběry z více úhlů, kamerový jeřáb, apod.). Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Podívejte se na náš web :) Když Vás zaujmeme, ozvěte se :)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkněte na mě
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?