Kameraman/ka - 11.8.2018 - statek Kloubek, Český Krumlov

Profilova fotka
Dobrý den, hledáme šikovného člověka, který nám citlivě zvěční náš velký den. Uživatele Beremka bych chtěla poprosit o doporučení, pokud jste byli spokojení a zároveň bych moc poprosila o nabídky profíků :) Mockrát děkujeme, Machová
Odpovědět
Profilova fotka
@romiis Dobrý den, do soukromé zprávy jsem Vám zaslala bližší informace a nabídku! Mějte se fajn, Romi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @romiis , v soukromé zprávě jsem vám zaslal svoji nabídku. Pokud se Vám můj pohled na svatební film zalíbí, neváhejte mě kontaktovat. Pěkný den, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý de, rádi přijedeme:) Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @romiis Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naší práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu: www.youtube.com/channel/UC38S_SVP0wRK... Odkazy a více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád Vaší svatbu natočím. Více informací, kontakt i náhled mé práce naleznete na mém profilu :-). Jan Syrový
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám zprávu :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?