Kameraman - Hotel Galatea 20.06.2020 Kosmonosy

Profilova fotka
Dobrý den, prosím o pomoc, hledám šikovného kameramana na den: sobota 20.6.2020 do Hotelu Galatea v Kosmonosích, kde bude probíhat jak obřad tak i hostina. Jedná se o zachycení momentů od příprav nevěsty a ženicha ( začátek obřadu v 13:30) do půlnoci ( plánovaná poslední tradice) . Abych trochu nalákala, tak svatba rozhodně bude multikulturní zážitek ( Česko-Ukrajinsko-Slovenská) a pro 120 osob :D. Cílím na 3-5 max 10 minutové video, žádné hodinové záznamy prosím. Děkuji. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslala jsem Vám nabídku do interní pošty. Pěkný den Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se stavíme do fronty :) Ukázky a ceny najdete na našem webu, při celodenní svatbě si neůčtujeme cestovné. Klidné zařizování :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kler01 Dobrý den, krásně napsáno. Snažíme se uchovávat skutečné okamžiky pro budoucí generace. A video je právě v tomto dokonalé, že dokáže mnoho momentů podat v krátkém časovém úseku. Na tom si zakládáme. Pokud byste ještě hledala svatebního kameramana a zaujaly by naše práce. S dovolením přikládám do soukromé zprávy naši nabídku. S pozdravem Martin Lysek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tak na takové svatbě bych chtěla být :-) Termín mám volný a posílám Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím. Moje řeč - 3 až 5minutové video. Rád vám svatbu natočím! Více v soukromé zprávě.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, pokud již nebude stav nouze, svatbu Vám ráda natočím. :-) Nabídku zasílám do interní pošty. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den. Svatbu pro Vás velice rád natočím. Ve soukromé zprávě naleznete nabídku.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?