Kameraman + fotograf 20.10.2018 Kurdějov?

Dobrý den, sháním kameramana a fotografa pro zdokumentování celého svatebního dne v Kurdějově dne 20.10.2018 . Za nabídky Vašich prací, včetně cenových nabídek předem děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení :-) Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti :-) S pozdravem a hezký den Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám interní zprávu s nabídkou. Rád Vaši svatbu natočím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mam volny, pisi interni zpravu :) Furst production
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi přijedeme:) Nabízíme foto a video, dlouhodobě sehraný tým. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 20. 10. bych vám mohla být jako fotografka k dispozici :) Bližší info pošlu do zprávy ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?