Kameraman + foto - Ustecko - 21.6.2014

Ahoj, mám svatbu 21.6.2014 a teď o víkendu mi volal kameraman, že mu do termínu něco vlezlo. Nevíte někdo o nějakém dobrém kameramanovi? Se snoubenkou bychom chtěli video, které není pouze romantické, ale i zábavné.
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín máme jako jediný v červnu volný, proto Vám rádi nabídneme naše služby. Jezdíme po celé ČR i SR.Navštivte prosím náš web, kde naleznete veškeré informace, ukázky prací a nebo také reference našich zákazníků. V případě Vašeho zájmu mně kdykoli kontaktujte. Hezký večer Petr Měrka P+Pvideostudio
Odpovědět
Profilova fotka
@michal___ Dobrý den, rád bych Vám nabídl naše služby v oblasti svatebního videa. Působíme po celé ČR. Pokud by Vás zaujala naše tvorba, těšíme se na případné setkání. Většinu informací naleznete na našich webových stránkách, které jsou uvedené pod tímto textem. Martin Lysek 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michal___ Dobrý den, natáčíme profesionální technikou ve Full HD kvalitě 16:9, jezdíme po celé ČR. Video ze svatby může začínat vývojem ženicha a nevěsty ve formě fotek, každé naše videa mají i romantické klipy, nebo sestřih z celého dne, také mohu zajistit profesionálního fotografa z našich webových stránek, můžeme přijet jedním autem a vše v přijatelných cenách. Prosím koukněte na náš web, kde najdete i ukázky svateb. V případě zájmu se prosím ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Michale, zavolejte nebo napište, určitě se domluvíme. Kontakty najdete na www stránkách. Hezký den, Petr Pobořil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby - podívejte se na naše portfolio a věřím že Vás naše práce zaujme. Pokus si u nás objednáte jak foto tak video, obdržíte 15% slevu. Budeme se těšit na spolupráci. Jakub Jeník a Zdeněk Krejcar
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?