Kameraman, Chrudim, 19. 6. 2020

Profilova fotka
Dobrý den, na červen příštího roku plánujeme svatbu a pomalu se rozhlížíme i po kameramanovi. Hledáme někoho, kdo by byl s námi od ranních příprav až po začátek večerní zábavy (máme to v přírodě, kde není elektřina, takže natáčení by bylo maximálně do doby, než zajde slunce). Vzhledem k tomu, že moji rodiče jsou oba nevidomí, hledáme někoho, jehož výstupem by nebylo pouze krátké video podbarvené hudbou. Když rodičům takové video pustím, budou z toho mít jen tu písničku, což jim svatební den příliš nepřipomene. Náš rozpočet není bohužel příliš velký, na kameramana máme cca 10 000. Třeba se nám poštěstí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@monika_tomas Děkuji za Vaši nabídku. Fotografku už máme, hledáme pouze kameramana :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ochotona My víme, děláme oboje a i další věci. Podívejte se na web. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ochotona dobrý den, jsem z Pardubic a rád Vám svatební den natočím, info píšu do zprávy, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám rád řeči o tom, že nevěsta je příšera. Všem dokážu, že ženich není posera! Budu s vámi až do večera… ...a všechno to natočíme – já a moje kamera! 19.6.2020 mám čas a mohu vám to natočit. http://fotomarc.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
@fotomarc Děkuji za Vaši nabídku. Podíváme se na Vaši práci a v případě zájmu se ozveme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ochotona pokud budete mít jakékoliv otázky, klidně se ptejte. ;-) Vladimír
Odpovědět
Profilova fotka
https://vimeo.com/366980474
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaši svatbu za rozumnou cenu natočím, zasílám interní zprávu :-) Fürst production
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poté, co nám původní kameraman neklapl, rozhodím sítě ještě jednou. Svatbu máme 19. 6. a hledáme někoho, kdo by byl s námi od ranních příprav až po začátek večerní zábavy (máme to v přírodě, kde není elektřina, takže natáčení by bylo maximálně do doby, než zajde slunce). Vzhledem k tomu, že moji rodiče jsou oba nevidomí, hledáme někoho, jehož výstupem by nebylo pouze krátké video podbarvené hudbou. Když rodičům takové video pustím, budou z toho mít jen tu písničku, což jim svatební den příliš nepřipomene. Ideální by byly, kdyby byly výstupy dva. Jeden ten krátký s hudbou, druhý delší a bez hudby, jen s přirozenými ruchy/povídáním lidí okolo atd. Náš rozpočet není bohužel příliš velký, na kameramana máme max.10 000 (včetně dopravy). Velice děkujeme předem všem za nabídky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?