Kameraman - červenec 2019 - Praha

Dobrý den, sháním vhodného kameramana, který by natočil naši svatbu za rozumnou cenu. Ráda bych měla zachycené všechny emoce, hlavně při samotném obřadu. Ještě si nejsem jistá, zda budu chtít mít zaznamenaný pouze obřad nebo celý den. Prosím o zaslání vašich nabídek, budu za ně vděčná. :-) Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku na svatební video jsem Vám poslal do interní zprávy. Přeji hezký den. Vladimír Dvořák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu-li mít volný termín, rád se o video postarám :-). Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaši svatbu natočím. Na webu najdete ukázky celých svatebních filmů včetně ceníku. Pokud se vám moje tvorba zalíbí, neváhejte napsat. Pěkný den, Miroslav Prousek #studionavara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem interní zprávu, přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
https://vimeo.com/293988591
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme a natáčíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám Vám soukromou zprávu s více info :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?