Kameraman, červen 2020, Olomoucko

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme kameramana na nás svatební den. Dekuji za nabídky i s cenou do zpráv nebo na iv.doh@seznam.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme a natáčíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Dobrý den, jsem přímo z Olomouce, jenže nepíšete přesný termín, tak ani nevím, jestli vůbec ještě můžu. Více informací včetně ceníku zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivetanna Dobrý den, Naši nabídku jsem Vám zaslal do pošty. V případě zájmu mně kdykoli kontaktujte. Petr Měrka
Odpovědět
Mrknete na prace Jiriho Majka zde na Bereme se 😊.
Odpovědět
Profilova fotka
Nemám rád řeči o tom, že nevěsta je příšera. Všem dokážu, že ženich není posera! Budu s vámi až do večera… ...a všechno to natočíme – já a moje kamera! http://fotomarc.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu za rozumnou cenu natočím :-) zasílám interní zprávu Fürst production
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?