Kameraman Brno 18.8.2018

Profilova fotka
Hledám kameramana na svatbu (18.8.2018) v Brně a okolí. Video obřadu a celého dne. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @veroniqueleroy , do soukromé zprávy jsem vám zaslal svoji nabídku. Pokud se Vám zalíbí můj pohled na svatební film, neváhejte mě kontaktovat. Pěkný den, Miroslav Prousek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, do Brna to mám kousek, mrkněte na můj web a když se vám bude nabídka líbit, klidně se ozvěte. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@tellos mohu poprosit do zprávy ceník :) děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@veroniqueleroy Dobrý den, posílám nabídku do zpráv. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám tam ještě volno, když se budu líbit, napište ;) krásný den, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kolegové jsou přímo z Brna. Ceník na stránce http://www.jamaxpro.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den mohu doporučit ivideos.cz (Jiří Dvořáka)je z Olomouce ale stojí to za to!!😉mrknete na naše video ze svatby...přeji Vám ať se Vám vše zadaří připravit dle vašich přání a představ...🌸mějte se
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám soukromou zprávu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @veroniqueleroy Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?