Menu Forum

Kameraman Berounsko na svatbu 10.10.2014??

30. zář 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
akinomv
1
Registrovala se 15. května 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Beroun, Region Beroun.
  • Svatba byla 10. října 2014
    Zámek Dobříš
fotoportrét
fotoportrét
akinomv
1
Registrovala se 15. května 2014 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Beroun, Region Beroun.
  • Svatba byla 10. října 2014
    Zámek Dobříš
 Zdravím všechny, nevíte někdo o kameramanovi, klidně i poloprofi, který by měl čas 10.10.2014 na naší svatbu (zámek Dobříš, jinak Berounsko)?? Nechci nikoho za 10 000,-kč, na to už opravdu nemám emoticon Bohužel jsem se na poslední chvilku dozvěděla, že náš kameraman přišel o vybaveníemoticon Děkuji všem za jakýkoliv nápad. Monika
30. zář 2014 ve 20:09  •  Svatba byla v říjnu 2014  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Hezký den, jsme přímo z Berouna a takhle mimo sezónu můžeme nabídnout poměrně příjemné ceny. emoticon Tak zasílám konkrétní nabídku s cenou do interní zprávy. emoticon
30. zář 2014 ve 22:32  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý večer, poslal jsem Vám info do Vaší pošty.
zdraví Bajer, video Pce.
30. zář 2014 ve 22:50  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí