Menu Forum

Kameraman a DJ, Praha, 3.10.2015

1. zář 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
diva90
1
Registrovala se 3. června 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Benešov.
fotoportrét
fotoportrét
diva90
1
Registrovala se 3. června 2015 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Benešov.
 Dobrý den všem,

chtěla jsem vás požádat, zda by jste mi někdo nedoporučil kameramana a DJ pro náš velký den. Svatbu budeme mít v zámeckém hotelu, vše bude na jednom místě.
Co se týče kameramana - ráda bych někoho s vlastními nápady, někoho, kdo je kreativní. Někoho, kdo bude schopný zachytit všechny ty emoce a vytvořit nám tak nezapomenutelnou vzpomínku..

Ohledně DJ - jde nám o někoho, kdo s námi bude cca 6 hodin, bude přátelský, komunikativní, zvládne nám odmoderovat pár soutěží, zvládne zahrát na přání babičce i holčině, co má třeba čerstvě 18 emoticon Prostě někoho na pohodu emoticon

A samozřejmě, aby nás to nezruinovalo emoticon

Je někdo takový? Někdo s kým máte fakt dobrou zkušenost?

Moc děkuju emoticon
22. črc 2015 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
djmartinsamek (39 r.)
Dj na svatbu
Martin Samek PRO

Hudba a zábava - Region Praha - západ
1

“Https://youtu.be/2Ns94fA_gYk”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
djmartinsamek (39 r.)
Dj na svatbu
Martin Samek PRO

Hudba a zábava - Region Praha - západ
1

“Https://youtu.be/2Ns94fA_gYk”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Já, Martin Samek z Jesenice, okres Praha - západ, vám se svojí mnohaletou tradicí diskotékové produkce hudby, nabízím moderování, osvětlení a hudební produkci pro váš večírek, firemní akci či svatbu. Správná hudba vytváří atmosféru celé akce, proto nabízím hudbu dle vašeho výběru a momentální atmosféry akce.

Nechejte svou party rozehrát s tím pravým DJem. emoticon
22. črc 2015 ve 22:03  •  www.djmartinsamek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. DJ můžeme dohodnout Jana Pokorného - pracuje jako zvukový technik na radiožurnálu, mnohaleté zkušenosti s DJ i moderováním na svatbách i oslavách. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
27. črc 2015 ve 12:02  •  svatby.apfotostudio.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8
fotoportrét
fotoportrét
jantrnka
Jan Trnka Productions
Jan Trnka PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“WEDDING PROMO 2013 - Sestřih těch nejhezčích svatebních okamžiků od Jan Trnka Productions. https://vimeo.com/64130519”
(Před 3 lety)

Dobrý den, tento termín máme zatím bez rezervace. Tvoříme moderní dynamická svatební videa. Specializujeme se na krátké aktraktivní klipy včetně delších sestřihů. Více než řeči napoví naše ukázka doposavaní práce na webových stránkách nebo zde pod kartou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat
5. srp 2015 v 00:02  •  www.jan-trnka.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videostiburek
Videoprodukce Stibůrek
Jan Stibůrek PRO

Foto a video - Region Benešov
19

“Vydařená svatba Dany a Jakuba ve Zlíně! https://youtu.be/ArsN7sQzZFU”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
videostiburek
Videoprodukce Stibůrek
Jan Stibůrek PRO

Foto a video - Region Benešov
19

“Vydařená svatba Dany a Jakuba ve Zlíně! https://youtu.be/ArsN7sQzZFU”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den, termín mám také volný. Podívejte se na naše stránky, kde naleznete podrobné informace, cena a ukázky. emoticon
5. srp 2015 ve 02:26  •  www.videostiburek.cz/video  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

2
fotoportrét
fotoportrét
flipproduction (32 r.)
Flipproduction
Ondřej Pekárek PRO

2
 Dobrý den,
v tento termín Vám mohu svatební video natočit. Mám profesionální techniku, díky které následně sestříhám neobyčejné video z Vašeho dne. Podívejte se na mou tvorbu.
Přeji krásné letní dny.
16. srp 2015 v 16:39  •  www.flipproduction.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
enfee
Adam Gajdoš - svatební VIDEO
Adam Gajdoš PRO

Foto a video - Region Ostrava
1
fotoportrét
fotoportrét
enfee
Adam Gajdoš - svatební VIDEO
Adam Gajdoš PRO

Foto a video - Region Ostrava
1
 @diva90 Ahoj! Jsem k dispozici emoticon Koukni na můj profil a ukázky mé tvorby, protože věřím, že odpovídám tvým požadavkům emoticon
Budu se těšit!
Adam
21. srp 2015 v 17:32  •  www.cepleu.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
masek_2 (31 r.)
FOTO & VIDEO Masek.eu
Josef Mašek PRO

8
fotoportrét
fotoportrét
masek_2 (31 r.)
FOTO & VIDEO Masek.eu
Josef Mašek PRO

8
 Krásný den, natáčím dokumentárním stylem, tj. zachycení atmosféry ale minimum "hraní" z Vaší strany. Podívejte se na odkaz pod komentářem - a nezapomeňte překliknout na nabídku natáčení emoticon

Josef.
1. zář 2015 v 06:54  •  www.masek.eu/svatebni-fotograf-svatba.php  • Odpověz  •  To se mi líbí