Kameraman a DJ, Praha, 3.10.2015

Profilova fotka
Dobrý den všem, chtěla jsem vás požádat, zda by jste mi někdo nedoporučil kameramana a DJ pro náš velký den. Svatbu budeme mít v zámeckém hotelu, vše bude na jednom místě. Co se týče kameramana - ráda bych někoho s vlastními nápady, někoho, kdo je kreativní. Někoho, kdo bude schopný zachytit všechny ty emoce a vytvořit nám tak nezapomenutelnou vzpomínku.. Ohledně DJ - jde nám o někoho, kdo s námi bude cca 6 hodin, bude přátelský, komunikativní, zvládne nám odmoderovat pár soutěží, zvládne zahrát na přání babičce i holčině, co má třeba čerstvě 18 ;-) Prostě někoho na pohodu :-) A samozřejmě, aby nás to nezruinovalo ;-) Je někdo takový? Někdo s kým máte fakt dobrou zkušenost? Moc děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Já, Martin Samek z Jesenice, okres Praha - západ, vám se svojí mnohaletou tradicí diskotékové produkce hudby, nabízím moderování, osvětlení a hudební produkci pro váš večírek, firemní akci či svatbu. Správná hudba vytváří atmosféru celé akce, proto nabízím hudbu dle vašeho výběru a momentální atmosféry akce. Nechejte svou party rozehrát s tím pravým DJem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. DJ můžeme dohodnout Jana Pokorného - pracuje jako zvukový technik na radiožurnálu, mnohaleté zkušenosti s DJ i moderováním na svatbách i oslavách. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme zatím bez rezervace. Tvoříme moderní dynamická svatební videa. Specializujeme se na krátké aktraktivní klipy včetně delších sestřihů. Více než řeči napoví naše ukázka doposavaní práce na webových stránkách nebo zde pod kartou. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný. Podívejte se na naše stránky, kde naleznete podrobné informace, cena a ukázky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tento termín Vám mohu svatební video natočit. Mám profesionální techniku, díky které následně sestříhám neobyčejné video z Vašeho dne. Podívejte se na mou tvorbu. Přeji krásné letní dny.
Odpovědět
Profilova fotka
@diva90 Ahoj! Jsem k dispozici :) Koukni na můj profil a ukázky mé tvorby, protože věřím, že odpovídám tvým požadavkům :) Budu se těšit! Adam
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, natáčím dokumentárním stylem, tj. zachycení atmosféry ale minimum "hraní" z Vaší strany. Podívejte se na odkaz pod komentářem - a nezapomeňte překliknout na nabídku natáčení :) Josef.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?