Kameraman 8.8.2015

Hledám volného kameramana na svatbu ve Valašských Kloboukách 8.8.2015???
Odpovědět
Profilova fotka
@bara9 Krásný den! :-) Tento oblíbený svatební den máme ještě volný a rádi k Vám tak dorazíme. Natáčíme vždy ve dvou, zhotovujeme zhruba dvacetiminutové video + dvouminutový klip, materiál editujeme do 10 pracovních dní. V interní zprávě od nás najdete kompletní cenovou nabídku.. :-) Přejeme pohodové přípravy svatby! Pavlína, Kachna Production
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, prozatím máme tento termín volný a rádi Vám Váš významný den natočíme. jsme z Olomouce, takže cca necelých 100 km od Valašských Klobouk. Více v interní zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme zatím bez rezervace. Tvoříme moderní dynamická svatební videa. Specializujeme se na krátké aktraktivní klipy včetně delších sestřihů. Více než řeči napoví naše ukázka doposavaní práce na webových stránkách nebo zde pod kartou. Pro více informací nás prosím kontaktujte.
Odpovědět
Profilova fotka
@bara9 Dobrý den. Termín je zatím volný. Koukněte na mé stránky a případně se ozvěte. ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Dobrý večer, zatím mám termín volný zašlu vám mojí nabídku do zprávy, ukázkové video je v mém profilu, hezký večer ještě Vlasta Jáchim
Odpovědět
Ahoj, jestli ses ještě pro nikoho nerozhodla, napiš mi zprávu, můžu ti dát tip na kameramana z UH. Brodu, kterého jsem měla já :) Video se mi moc libí, ale nenašla jsem zde jeho profil, tak nechci dělat veřejně reklamu...
Odpovědět
@anetka221 můžu poprosit také info? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zaslal jsem Vám soukromou zprávu. S pozdravem, Ruslan Zvonko.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a ráda Vám svatbu natočím. Více info naleznete na mém webu. Jsem z Jižní Moravy.
Odpovědět
mužu taky poprosit o info kameramana z u. brodu? děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?