Menu Forum

Kameraman 8.8.2015, okr. Kroměříž

2. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
barbarelllka
1
Registrovala se 1. května 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků. Region Kroměříž.
fotoportrét
fotoportrét
barbarelllka
1
Registrovala se 1. května 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 9 příspěvků. Region Kroměříž.
 Hledáme kameramana na naši svatbu 8.8.2015 v okrese Kroměříž. Najde se někdo "schopný"?
29. led 2015 ve 21:41  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 @barbarelllka Dobrý den. Svatby natáčím i v okrese Kroměříž. Mohu vám svatbu natočit i v HD. Hezký den přeji. Zdeněk Morávek
30. led 2015 v 15:20  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
internetporadna
Jen naše video udrží vzpomínky na Vaši svatbu v pohybu!
Jan Přichystal PRO

Foto a video - Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
internetporadna
Jen naše video udrží vzpomínky na Vaši svatbu v pohybu!
Jan Přichystal PRO

Dobrý den,
rádi Vám video z Vaší svatby natočíme. Jsme z Olomouce, takže nebudete platit mnoho za dopravu. Do Kroměříže je to z Olomouce 42 km. Disponujeme technikou na profesionální úrovni, natáčíme ve dvou. Více v interní poště emoticon .
2. únor 2015 v 09:29  •  www. internetporadna.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jakublegat
kameraman Jakub Legát
Jakub Legát PRO

2

“Vážení svatebčané, nabízím Vám některé volné termíny s 10% slevou a to 24.,25.květen, 21.,22. a 28.,29. června na natočení svatebního videa.... viz. http://www.jakublegat.cz/cenik/cenik-nataceni/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jakublegat
kameraman Jakub Legát
Jakub Legát PRO

2

“Vážení svatebčané, nabízím Vám některé volné termíny s 10% slevou a to 24.,25.květen, 21.,22. a 28.,29. června na natočení svatebního videa.... viz. http://www.jakublegat.cz/cenik/cenik-nataceni/”
(Před 2 lety)

Dobrý den, dovolte mi, abych Vám nabídl své služby. Více informací Vám poskytnu v interní poště. S pozdravem Jakub Legát
2. únor 2015 v 10:42  •  www.jakublegat.cz  •  To se mi líbí