Kameraman, 8.6.2019, Praha a okolí

Profilova fotka
Ahoj potřebovala bych kameramana na 8.6.2019. Svatba bude ve Škvoreckým dvoře. Budu moc ráda, když mi někdo pošle tipy na někoho šikovného a ne tak drahého. Díky :-N :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den @hajkovatyna , rádi Vaši svatbu natočíme. Termín je volný. Za svatbami cestujeme po celé ČR a shodou okolností v Praze nyní točím dlouhodobě. Zalíbí-li se Vám moje tvorba, neváhejte napsat. Můj pohled na svatební film poznáte, když se podíváte alespoň na jeden celý film z mojí produkce. Více informací včetně ceníku najdete na webu. Mějte se hezky, Mirek - Studio Navara
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi natočíme:) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme a natáčíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, máme volno, mrkněte na webovky a když se budem zamlouvat, napište ♥ mějte se hezky, Petr, Perky Pug Weddings
Odpovědět
Profilova fotka
@hajkovatyna Ahoj, tento termín mám stále volný. Napište mi, určitě se domluvíme. S pozdravem Michal Voves - kameraman na svatbu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím svatební video plné emocí za rozumnou cenu. Nabídku jsem Vám zaslala do soukromé zprávy. :-) Pěkný den, Aneta Krobová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabídku na svatební video jsem Vám poslal do interní zprávy. Přeji hezký den. Vladimír Dvořák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, rad Vasi svatbu natocim, podrobnosti zasilam do interni zpravy, preji hezky den Furst
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám Vám soukromou zprávu s více info :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?