Kameraman 7.7.2017 Frydek-mistek a okolí (Moravskoslezský kraj).. SPĚCHÁ

S přítelem nám vybouchl kameraman na 7.7.2017 tak touto cestou bych ráda někoho šikovného našla,ikdyz tento termín je lukrativní :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, termín mám volný a rád vám video natočím. Více info napíšu v případě zájmu do zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@weizerova1 Doporučil bych Vám Tomáše Válka z Petrovic u Karviné. Dělá dobrá videa a Váš termín má prozatím volný. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád natočím Vaší svatbu. Na mém profilu naleznete ukázky tvorby. V případě zájmu Vám rád poskytnu více informací :).
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem zprávu. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@weizerova1 Dobrý den, minulý týden se nám uvolnil tento lukrativní termín. Máme tedy volno. Více info máte v poště. Krásný den :-) S pozdravem, Vacek Roman
Odpovědět
Profilova fotka
@weizerova1 Dobrý den, také zatím mám tento termín volný, více informací jsem Vám poslal do soukromé zprávy :) Hezký večer, Matějka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím koukněte se na web. Máme tam spousty ukázek. :) Máme i FB , kde máme recenze od novomanželů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, za mě doporučuji Jakuba Farného (Movija) - https://www.youtube.com/watch?v=EXXfA...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,váš termín máme také volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
@4eyes Dobrý den koukala jsem na Vaše stránky a nikde jsem nenašla ceník, můžu poprosit o bližší info?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?