Kameraman 6.8.2016, Valtice

Profilova fotka
Dobrý den, poptávám služby kameramana na svatbu s datem 6.8.2016 ve Valticích. Pokud jste kameraman/ka, můžete být klidně i dva:)), máte volný tento termín, prosím nabídněte své služby. Případně prosím o nějaký odkaz na vaše webové stránky, facebook či jiný odkaz, kde by byly ke zhlédnutí ukázky vaší práce. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám info do Vaší pošty. Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máte nabídku v poště, děkuji Vlasta Jáchim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky, ceník a jiné informace ohledně natáčení Vám posílám do Vaší pošty, koukněte, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín se mi jako jedinej v srpnu uvolnil, mrkněte na web a když se vám budu líbit, napište! budu se moc těšit, mějte se krásně, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby svatebního kameramana. Uvítám Vaši návštěvu na mých stránkách, kde je možno shlédnout mnoho videoklipů, i celý svatební film. Třeba Vám padne nějaký do oka :-). V případě zájmu mne kontaktujte, ihned se Vám budu věnovat. S pozdravem René :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evca252 Dobrý večer, pracujeme po celé ČR a děláme fotografie i video. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také několik "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?