Kameraman, 6.4.2019, v Zlínském kraji

Dobrý den, sháním kameramana na svatbu 6.4.2019, která se bude konat Zlínském kraji. Budu ráda za doporučení, kontakty či cenové nabídky. Předem moc děkuji za nabídky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu s nabídkou :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, věnujeme se jak FOTO tak VIDEO produkci. Po dohodě fotky do týdne, video do 2 týdnů. Možnost i expres foto malé ochutnávky do 24 hod. Pokud máte rádi pohodový přístup a možnost dořešit cenu individuálně na míru, pak určitě napište a třeba najdeme společnou cestu. Hezký den Tým AMAKA manželé Adamcovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Nabízím služby kameramana.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, informace Vám posílám do Vaší pošty, zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
@hanakoutna Dobrý den, termín máme zatím volný :-) Mrkněte do soukromé zprávy. S přátelským pozdravem Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mohu také poprosit o odkazy na videa a cenovou kalkulaci celodenního focení? Termín 20.7.2019, Praha. Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
Poslal jsem zprávu, jinak stačí (v případě, že se vám bude moje tvorba líbit :))) prostě napsat do sekce kontakt u mě na webu ♥ mějte se krásně! Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, zasílám informace a cenovou nabídku v soukromé zprávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme a natáčíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, posílám Vám soukromou zprávu s více info :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?