Menu Forum

Kameraman-5.9.2015-okres Nymburk

12. únor 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
petrazelhoty
1
Registrovala se 26. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
petrazelhoty
1
Registrovala se 26. listopadu 2014 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Nymburk.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den,

hledám kameramana na naší svatbu, která se bude konat v sobotu 5.9.2015 na zahradě u rod. domu. Pouze video z obřadu (začátek v 15:00 hod).

Děkuji za nabídky.
2. pro 2014 v 15:41  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
kachnaproduction
Kachna Production: Svatební Foto & Video
Pavlína Štochlová PRO

Foto a video - Region Beroun
10

“Milé nevěsty, uvolnil se nám termín 25. dubna, snoubenci zrušili na poslední chvíli svatbu. :-/ Nabízíme natáčení celého dne za 8 500 Kč, rezervace jsou možné na tel. 724005457 či mailu kachna.production@gmail.com! :-)”
(Před 1 rokem)

Krásný den! Nymburk nemáme daleko a můžeme si tak dovolit nabídnout balíček upravený Vašim časovým požadavkům. emoticon Natáčíme vždy ve dvou, vytváříme krátký svatební klip a samozřejmě - zvláště v tomto případě - celý záznam obřadu. Do interní zprávy si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku a v každém případě přeji nádhernou svatbu! emoticon
2. pro 2014 v 15:53  •  www.kachnaproduction.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sedlman
Fotograf - Jan Sedláček
Jan Sedláček PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
sedlman
Fotograf - Jan Sedláček
Jan Sedláček PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav

Dobrý den přeji,

jsem přímo z Mladé Boleslavi a rád Vám svatbu nafotím, případně natočím. Pokud by Vás zajímalo více, určitě mi zavolejte.

Honza S.
9. led 2015 v 15:33  •  fotograf-sedlacek.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “PRO nemôže zverejňovať odkazy na web stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
fotoportrét
fotoportrét
lucie1711
FOTO-VIDEO Morávek
Zdeněk Morávek PRO

Foto a video - Region Hradec Králové
1
 Dobrý den. Natočím Vám kompletně celý obřad. Pokud budete mít zájem i 2 kamerami současně. Vše za výhodnou cenu. Ceník zasílám do IP. Hezký den přeji. Morávek FOTO-VIDEO.
19. led 2015 ve 14:24  •  Svatba byla v říjnu 2007  •  www.fotomo.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

@petrazelhoty Dobrý den, termín máme stále volný. Podívejte se na náš web na naší prezentaci, věřím že Vás dokážeme zaujmout.
26. led 2015 v 08:39  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

fotoportrét
fotoportrét
video (35 r.)
VIDEOTVORBA Bajer Pardubice
Miroslav Bajer PRO

Foto a video - Region Pardubice
7

“Dnes jsme pro Vás vložili nové svatební ukázky ve Full HD kvalitě. odkaz: http://www.svatba-video.eu/index.php?page=ukazky-svatba”
(Před 4 lety)

Dobrý den,
velice rád Vám natočím a zpracuji Váš velký den. Natáčíme profi technikou ve full hd kvalitě a jezdíme po celé ČR a Slovensku, ceny máme přijatelné, více informací na našem webu. V případě zájmu nás kontaktujte. zdraví vás Bajer video
12. únor 2015 ve 13:32  •  Svatba byla v listopadu 1999  •  www.videotvorba.kvalitne.cz, www.svatba-video.eu  •  To se mi líbí