Kameraman, 5.10.2019, Šelmberk u Mladé Vožice

Dobrý den, sháním kameramana pro náš velký den. Plány máme velké, ale rozpočet značně omezený. I přesto bychom chtěli vše zvládnout. Najde se nějaký ochotný, opravdu levný kameraman? Svatba bude 5.10.2019 na zřícenině hradu Šelmberk u Mladé Vožice. Předem mockrát děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, V termínu mám volno. Rád Vám svatbu nafotím. Pokud se Vám líbí má práce, zavolejte mi prosím na 734 338 284 a domluvíme se :-) Přeji příjemný den, Martin
Odpovědět
Profilova fotka
@szuzi Dobrý den, 5.10. mám volno a svatbu Vám mohu natočit na video. Více informací Vám sdělím po zaslání kontaktu, nebo další informace naleznete na webu pod příspěvkem. Přeji hezký den a pohodovou svatební přípravu. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda vám vytvořím svatební video za nízký rozpočet ;-) . Na ukázky mé tvorby se můžete podívat na mých webových stránkách. Přeji hezký zbytek dne. Zuzana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se nabídneme :) Veškerou naši desetiletou práci a svatební balíčky (i ten pro vás) najdete na našem webu a facebooku. Klidné zařizování :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím svatební video za rozumnou cenu a plné emocí. :-) Více info na mém webu. Přeji pěkný den!
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?