Kameraman 4.6.2022

Dobrý den, na termín 4.6.2022 sháníme kameramana pro naše svatební video. Obřad bude v kostele nanebevzetí panny Marie v Neratově, svatební oslava následně v blízkosti Rychnova nad Kněžnou. Do videa bychom chtěli zakomponovat mluvené slovo z obřadu a záběry z dronu. Video bychom rádi měli veselé, aby mělo spád a nebylo pouze romantické a dojemné. Předem Vám děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@kackackac13 Dobrý den, termín máme volný. Rádi Vám natočíme video dle Vašich představ. Více informací zasíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, U nás v Czech Social Production už jsme svateb zažili nespočet svateb a bylo by nám ctí, kdybychom mohli být součástí i té Vaší. Natáčíme, fotíme a dokážeme Vám pomoci i se zařízením DJ nebo květinové výzdoby. 🙂 Vše potřebné o nás naleznete v odkaze vedle našeho profilu 🙂 Ve zprávách ode mě kdyžtak máte více informací, rádi Vám pomůžeme se sestavením toho nejvhodnějšího balíčku na míru právě pro Vás. S pozdravem, Tomáš Turek Czech Social Production s.r.o.
Odpovědět
Profilova fotka
@kackackac13 Dobrý den. Rád vám váš Svatební den natočím, mám ještě volný termín. Více informací na mém profilu. Stále velice příznivé ceny pro tento rok (kompletní ceník mám na svém webu). S přáním hezkého dne Roman Bláha
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?