Menu Forum

Kameraman 30.4.2016, Slavkov u Brna

14. bře 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
martinamou
2
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Vyškov.
  • Svatba byla 30. dubna 2016
fotoportrét
fotoportrét
martinamou
2
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Region Vyškov.
  • Svatba byla 30. dubna 2016
 Sháním kameramana který by zvěčnil náš svatební den na video dne 30.4.2016 ve Slavkově u Brna, děkuji.
7. bře v 18:17  •  Svatba byla v dubnu 2016  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
yourproduction (21 r.)
Your Production
David, Adam a Veronika PRO

Foto a video - Region Karviná

“Nejnovější klip. Poprvé s novou technikou. Rozdíl je znatelný! Termíny jsou stále volné! https://www.youtube.com/watch?v=rD7Et_OiIU0”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
yourproduction (21 r.)
Your Production
David, Adam a Veronika PRO

Foto a video - Region Karviná

“Nejnovější klip. Poprvé s novou technikou. Rozdíl je znatelný! Termíny jsou stále volné! https://www.youtube.com/watch?v=rD7Et_OiIU0”
(Před 5 měsíci)

Dobrý den, termín máme volný a rádi váš den zvěčníme. Máte od náš zprávu. emoticon
7. bře ve 21:42  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
skalnikmedia
skalníkmedia
PRO

Foto a video - Region Zlín
2
fotoportrét
fotoportrét
skalnikmedia
skalníkmedia
PRO

Foto a video - Region Zlín
2
 Dobrý den, mrkněte se na naše ukázky v profilu nebo na našich stránkách. Váš termín je volný, pokud by se Vám ukázky líbily, tak se ozvěte emoticon
8. bře ve 22:14  •  www.skalnikmedia.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
videohranice
René Matuška Video Hranice
René Matuška PRO

Foto a video - Region Přerov
23
fotoportrét
fotoportrét
videohranice
René Matuška Video Hranice
René Matuška PRO

Foto a video - Region Přerov
23
 Dobrý den, emoticon rád se také nabídnu a dovolím si Vás pozvat na své web stránky, možná Vás osloví některý z klipů v galerii. Samozřejmostí je, že Vám poskytnu k nahlédnutí i na celý svatební fllm o délce cca 65min.
Budu se těšit René
11. bře ve 14:48  •  videohranice.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
jansencak
Ján Senčák Photography
Ján Senčák PRO

Foto a video - Region Ostrava
24

“Dobrý den, prosím ty z Vás, kteří jste navštívili svatební veletrh v Ostravě na výstavišti Černá louka o tomto víkendu o sdělení Vašeho názoru na tuto akci. Jak jste byli celkově spokojeni? Co se Vám líbilo a co byste zlepšili? Můžete psát do interní pošty, popř. zde do komentářů. Váš názor nás zajímá. Předem děkuji. J. Senčák”
(Před 8 měsíci)

@martinamou
Dobrý den, v případě, že ještě sháníte kameramana na svojí svatbu, doporučil bych Vám Tomáše Válka ze studia Video Válek. Je sice ze severní Moravy, ale dojede kamkoliv. A pokud náhodou hledáte i fotografa, Váš termín mám zatím volný. S pozdravem, Ján Senčák
11. bře ve 22:34  •  www.sencak.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
yourlifevideo
YourLifeVideo - svatební & životní video
Martin Lysek PRO

Foto a video - Region Opava
29

“Měl jsem tu možnost poznat dva mladé lidi, kteří si svatební den užili od rána až do noci. Skutečnost je ten pravý herec. https://vimeo.com/100039767”
(Před 2 lety)

@martinamou Dobrý den, termín máme zatím volný, třeba by Vás naše práce oslovily, naleznete je v odkaze pod tímto textem spolu s dalšími informacemi. S pozdravem Martin Lysek emoticon
14. bře v 10:50  •  www.yourlifevideo.cz  •  To se mi líbí