Kameraman 29.10.2016??

Hledáme šikovného kameramana/ku 8-) na naší menší svatbu dne 29.10.2016 máte ještě někdo prosím volný termín? :-) Případně tip koho oslovit? Děkujeme za všechny nabídky a doporučení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, naši nabídku vám posíláme do interní pošty. Mějte se Tomáš a Eva Dvořákovi
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravíme! Jednoduše koukněte na naše svatbní video pokuď se bude líbít, určitě nás neváhejte kontaktovat! Odkaz zde: https://vimeo.com/168674633
Odpovědět
@picturesofmoments2015 Děkuji poslala jsem email.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš datum máme volný, jsem z Pardubic, jezdíme celou republiku, natáčíme kvalitní videa za dobré peníze, informace Vám posílám do Vaší pošty. zdraví Bajer video Pce
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno a posílám vám zprávu :-)
Odpovědět
@mary666 Poslal jsem Vám zprávu, těším se na odpověď, věřím, že spokojenost bude na obou stranách. S pozdravem Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Rád přijedu, stačí mrknout na webovky do sekce video @mary666 8-) mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@mary666 Dobrý den, rád vám svatební den natočím. Ceník posílam do interní pošty :) S pozdravem Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme také ještě volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, u nás také volno
Odpovědět
Děkuji moc vsem co mi poslali nabidku, ale uz mam dlouho vybrano. Tak jeste jednou dekuji a popreji vsem hodne uspechu :-) :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na web a třeba Vás zaujmu :) Martin Z. :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?