Kameraman 28.8.2021 Kroměříž a okolí

Profilova fotka
Dobrý den, poptávám svatebního kameramana do 15 tisíc. Svatba se bude konat nedaleko Kroměříže 28.8.2021. Děkuji za tipy!😊
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu natočím. Více informací zasílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_trojankova Dobrý den, Naši nabídku jsem Vám zaslal do pošty. V případě zájmu mě kdykoli kontaktujte. Hezký den Petr Měrka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem Vám zaslal soukromou zprávu. Budu se těšit na odpověď :) Martin J.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám svou nabídku do interní pošty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_trojankova Dobrý den, rádi natočíme :) Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@barbora_trojankova Dobrý večer, informace Vám posílám do Vaší pošty, odepište mi tam, prosím zdraví Bajer video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mrkněte se na má svatební videa, kde najdete i svatební balíčky. https://ulrichballz.cz/svatebni-video/ Pokud se Vám bude má tvorba líbit, tak svatební termín mám volný a svatbu Vám rád natočím. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaší svatbu natočím, podrobnosti a ukázku mé práce zasílám do interní zprávy. Přeji hezký den Fürst
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme také zatím volný. Nabídku vám zašleme do soukromé pošty. Přejeme krásný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?