Kameraman 28.7.2017 nejlépe s dronem - Praha východ, Kunice

Dobrá den, hledám šikovného kameramana, nejlépe s dronem pro kterého je práce zábavou za rozumnou cenu. :-) Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, do soukromé zprávy Vám zasílám více info :) Hezký den, Matějka Art Weddings
Odpovědět
Profilova fotka
@lussi1 Dobrý den, ano mohu Vám zajistit jak natáčení tak i drona, vše máme k dispozici, více Vám posílám do vaší pošty, zdraví video Bajer
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moje práce je pro mě určitě zábavou :-) Posílám zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
@lussi1 Dobrý den, Váš termín máme ještě volný, rádi dorazíme :-) a k dispozici máme vše. Více informací máte v soukromé poště. Mějte se krásně. S pozdravem Vacek Roman, R&L Video
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Nabízíme kvalitně zpracované video za přijatelné ceny s individuálním přístupem. Tvoříme moderní klipy které nenudí a používáme top techniku spolu s profesionálními postupy v post-procesingu. Drona jsme schopni zajistit. Také nabízíme svatebního fotografa a svatební fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií nebo s fotografiemi v elektronické podobě. Podívejte se na naši práci a přesvědčte se. Ceník naleznete na našem webu. Daniel Adámek -Zachyťto.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, rád natočím Vaší svatbu. Na mém profilu naleznete ukázky tvorby. V případě zájmu Vám rád poskytnu více informací :). Jan Syrový
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád vám video ze svatby udělám. V případě zájmu napíšu podrobnosti. Hezký den, Lukáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?